Titles you rated
Perfect BlueRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
SleepRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 1.5