Titles you rated
Swing GirlsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5