Movies
Ratings
269
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The UnforgivableRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0