Movies
Ratings
116
Love 911Rated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Mr. Holland's OpusRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0