Movies
Ratings
66
One DayRated ★ 2.5
The ChorusRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5- My Afternoons with MargueritteRated ★ 4.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
A Perfect PairingRated ★ 4.0
How To Make An American QuiltRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
The Ultimate LifeRated ★ 3.5