Movies
Ratings
157
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Marley & MeRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
OshinRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 5.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0