Titles you rated
Master's SunRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0