Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 1.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Marvel's Luke CageRated ★ 2.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.5
Marvel's The DefendersRated ★ 2.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0