Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0