Titles you rated
WaywardRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Devil May CryRated ★ 3.0