Titles you rated
The Nice GuysRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.5- HeartbreakersRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0