Series
Ratings
27
IRISRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 2.0- School 2Rated ★ 0.5
- School Season 1Rated ★ 0.5
Fashion KingRated ★ 0.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
RememberRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Rooftop PrinceRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5