Movies
Ratings
258
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Let the Sunshine InRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5