Series
Ratings
80- The Time of FeverRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
La Dolce VitaRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0
HotelierRated ★ 3.0- The Path to GloryRated ★ 5.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
SnowmanRated ★ 3.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.5
TripleRated ★ 2.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 5.0