Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Pauline at the BeachRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
StageFright: AquariusRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 2.5
The Virgin SuicidesRated ★ 2.5
Love Lies BleedingRated ★ 2.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 2.5- The Girl on a MotorcycleRated ★ 2.5
Examination Hell of RaichuRated ★ 1.0
All Things FairRated ★ 2.5
Thirteen GhostsRated ★ 1.5- Peking Opera BluesRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
The TerrorizerRated ★ 2.5
The RuinsRated ★ 2.0