Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
One PieceRated ★ 3.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.0
What We Do in the Shadows Season 2Rated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 2.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 2.5