Movies
Ratings
159
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0