Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
Heartless CityRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 2.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 1.5
PianoRated ★ 3.5