Movies
Ratings
65
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0