Movies
Ratings
92
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5