Series
Ratings
32
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 5.0