Titles you rated
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Final PortraitRated ★ 3.5
TomboyRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
RentRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
DangalRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0