Series
Ratings
29
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Tale of NokduRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The Best ThingRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5