Movies
Ratings
896
Uncut GemsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0