Movies
Ratings
78
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
FlowRated ★ 2.5
Sing 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5