Series
Ratings
30
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 2.0
LazarusRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Fire ForceRated ★ 3.5
Goblin SlayerRated ★ 1.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0