Movies
Ratings
100
The King of JokguRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0- Romantic PreludeRated ★ 5.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0