Titles you rated
My Husband's WomanRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Begin Again Season 2Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Togainu no chiRated ★ 2.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 2.5