Movies
Ratings
606
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
OseamRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.5
MommyRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
MothersRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5