Titles you rated
Graceful FamilyRated ★ 2.5
Serendipity's EmbraceRated ★ 2.0
Black KnightRated ★ 2.5
School 2017Rated ★ 3.5
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 2.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
The First Responders Season 2Rated ★ 1.5
The First RespondersRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Kill ItRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0