Movies
Ratings
31- The First RideRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5- PilotRated ★ 1.0
Our SeasonRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 0.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 1.5
SmugglersRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.5
King of ClonesRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 1.5
CountRated ★ 2.5