Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.5
Match PointRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 4.0- Walking With Dinosaurs : Prehistoric PlanetRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0- Octonauts - Season4Rated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5