Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0