Titles you rated
- GokusenRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0- 특수사 건전담반 TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0- Legend of Mi YueRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
MaidsRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0