Titles you rated
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5
NCT Universe: LASTARTRated ★ 2.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 4.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.0