Series
Ratings
33
Oh My GhostRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 0.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 2.0
PastaRated ★ 5.0