Series
Ratings
50
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0