Movies
Ratings
1142
Poseidon RexRated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 3.0
The 5th WaveRated ★ 3.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.5
The OneRated ★ 3.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.5- SpliceRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
The CovenantRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Almost LoveRated ★ 3.5
A Day for an AffairRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 2.5
Twilight GangstersRated ★ 2.5