Series
Ratings
12- An Astrological Guide for Broken Hearts Season 2Rated ★ 4.0
An Astrological Guide for Broken Hearts Season 1Rated ★ 4.0
Back to 15 Season 1Rated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.0
Control ZRated ★ 3.0
Control ZRated ★ 3.5
Sweet MagnoliasRated ★ 3.5
Sweet MagnoliasRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0- ItRated ★ 2.5