Movies
Ratings
43
GravityRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Honest Candidate 2Rated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0