Movies
Ratings
739
MaterialistsRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Wedding SeasonRated ★ 3.5
My Dearest, Like a Cherry BlossomRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.5
The Tinder SwindlerRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 2.5