Series
Ratings
86
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Sound of the DesertRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.5- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0