Movies
Ratings
36
Look BackRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Dead to RightsRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
HyakuemuRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0