Titles you rated
WayneRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5