Titles you rated
LiverleafRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 4.0
Oppai VolleyballRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
The Taste of TeaRated ★ 3.5- SABAKANRated ★ 4.0
Permanent NobaraRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
VictoryRated ★ 3.5
Blue PeriodRated ★ 4.0
PriscillaRated ★ 4.0- SayounaraRated ★ 3.0
French KissRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Little DJ: Chiisana koi no monogatariRated ★ 3.5
The Day I Harvested a StarRated ★ 5.0
Gou Gou, the CatRated ★ 3.0
The Blue LightRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5