Titles you rated
The PurgeRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
FluRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0