Movies
Ratings
130
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
42Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 0.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0