Titles you rated
Severance Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Call My AgentRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Call My AgentRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Backstreet RookieRated ★ 1.5
House of CardsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5