Titles you rated
Taxi 2Rated ★ 1.0
The HostRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
CubeRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0