Movies
Ratings
53
Hansan: Rising DragonRated ★ 1.5
JokerRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
1917Rated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Mr & Mrs AdelmanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5